reklama

Za výprask Plzně nová smlouva. Hašek prodloužil kontrakt s Bohemians o tři roky

Martin Hašek Martin Hašek autor: Milan Kammermayer
Trenér Martin Hašek prodloužil smlouvu s prvoligovými Bohemians až do roku 2021.

Praha - Trenér fotbalistů Bohemians 1905 Martin Hašek prodloužil s pražským klubem smlouvu. Kontrakt platný do roku 2021 podepsal osmačtyřicetiletý kouč dva dny poté, co "Klokani" doma deklasovali prvoligového lídra Plzeň 5:2.

Hašek převzal Bohemians 1905 loni v dubnu po Miroslavu Koubkovi a vršovický tým dovedl k záchraně v nejvyšší soutěži. V této sezoně se Pražané hlavně na svém stadionu prezentují atraktivním fotbalem a v tabulce po 23 kolech figurují na sedmém místě.

"Jsem spokojený. Prodloužení smlouvy znamená, že Bohemka je spokojená s naší spoluprací. V Ďolíčku se cítím velmi dobře, klub totiž funguje jako rodina. A samozřejmě nemůžu zapomenout na skvělé fanoušky, kteří nám fandí za každé situace," uvedl pro klubový web Hašek, který před Bohemians vedl Spartu, Pardubice nebo Vlašim.

Smlouvy prodloužili i Haškův asistent Dalibor Slezák, trenér brankářů Miroslav Miller a kondiční kouč Pavel Rada. "Jako se vedení a majitel klubu snaží nejen ekonomicky stabilizovat chod celého klubu, tak my jako sportovní úsek se snažíme o to samé. Jedním z důležitých kroků na cestě ke stabilizaci jsou dlouhodobé smlouvy pro kvalitní trenérský štáb," řekl sportovní ředitel Miroslav Držmíšek.

reklama