reklama

Český lev za herectví, nebo jasná penalta? Chramosta opět na pranýři

Jan Chramosta. Jan Chramosta. autor: Milan Kammermayer
Hodně emocí vzbudil v sobotním šlágru 20. ligového kola mezi fotbalisty Mladé Boleslavi a Slavia pokutový kop nařízený v 56. minutě proti Pražanům.

Mladá Boleslav - Hodně emocí vzbudil v sobotním šlágru 20. ligového kola mezi fotbalisty Mladé Boleslavi a Slavií pokutový kop nařízený v 56. minutě proti Pražanům. Hostující stoper Michal Frydrych tvrdil, že Jan Chramosta svůj pád ve vápně přihrál a nechtěl věřit tomu, že rozhodčí Petr Ardeleánu za takový zákrok odpískal penaltu. Podle domácího útočníka se naopak jednalo o jasný faul.

Fanoušci si už z Chramosty dělají legraci a video s pádem opatřili svérázným hudebním doprovodem:

"Viděl jsem, jak se balon dostává k Chramostovi, tak jsem natahoval nohu, abych zblokoval střelu. Nevím, jestli tam nějaký malý kontakt byl, ale myslím, že tomu asi hodně přidal," řekl Frydrych novinářům.

Simuloval Chramosta? Nebylo by to poprvé:

V první chvíli se myslel, že rozhodčí ukazuje odkop od branky. "Myslel jsem, že tady ten kontakt prostě nemohl písknout, takových kontaktů máte v zápase nespočet. Myslel jsem si, že spíš píská odkop pro nás. Otočil jsem se a viděl, že bohužel píská penaltu," dodal šestadvacetiletý stoper.

Chramosta: Přišlápnul mi nohu

Domácí naopak považovali rozhodnutí sudího za správné. "Frydrych mi přišlápnul nohu, jasná penalta," uvedl v televizním rozhovoru Chramosta.

"Otáčel jsem se, byl tam hozený aut. Viděl jsem, že (Chramosta) chtěl střílet a obránce do něj nějak žďuchnul nebo mu skopl nohu. Myslím, že penalta byla asi úplně zasloužená. A nevím, jestli tam nebyla ještě jedna na Adama Jánoše," uvedl mladoboleslavský kapitán Lukáš Magera, který z nařízené penalty otevřel skóre.

tak alespoň to Monika Čuhelová po zápase probere v rozhovoru s tátou... vezmou to ještě Chramostovi jako nominaci za herecký výkon v hlavní roli do Českého lva?

Zveřejnil(a) Luděk Mádl - Aktuálně.cz dne 5. březen 2016

Ardeleánu navíc Frydrycha, jenž už jednu žlutou kartu měl, vyloučil. "Za takové zákroky dostávat žluté karty... Už ta první byla celkem přísná. Ale dneska to tak rozhodčí prostě posoudil a můžeme to jen respektovat," uvedl Frydrych.

Zbytek zápasu sledoval na dálku. "V kabině není televize, jenom trošku jsem viděl z okna kousek hřiště. Viděl jsem, že kluci měli nějaký tlak. Škoda, že jsme dostali ten druhý gól a neuhráli tu třeba aspoň remízu," dodal.

reklama