reklama

Zájem z Bundesligy byl, tvrdí Kadeřábek. Rád by do Dortmundu

GL, Sparta-Olomouc: Pavel Kadeřábek GL, Sparta-Olomouc: Pavel Kadeřábek autor: CPA Eduard Erben
V online rozhovoru odpovídal sparťanský obránce Pavel Kadeřábek.

Praha - Na další online rozhovor Aktuálně.cz dorazil sparťanský obránce Pavel Kadeřábek.

Ten kromě tradičních otázek na zimní přípravu, přestup do ciziny nebo ambice české jednadvacítky na blížícím se domácím evropském šampionátu musel zodpovídat i trochu netradiční dotazy.

Chat totiž pozorně sledovala také jeho přítelkyně Tereza Chlebovská, která na svého milého čeká doma s pozdním obědem. "Ke kuřecím stripsům raději zeleninu," vzkázal své partnerce na dálku mladý sparťanský bek, kterého láká ze zahraničních klubů německý Dortmund, a pokud by mohl, tak by na Letnou přivedl fenomenálního Portugalce Cristiana Ronalda.

Všechny Kadeřábkovy odpovědi si můžete přečíst níže.

On-line rozhovor se sparťanským obráncem Pavlem Kadeřábkem

13:30

? Vasa - 15. 2. 2015 11:22 Ahoj Pavle, jak dlouho budeš ještě sparťanem? :) ať se daří!

Pavel Kadeřábek: V srdci budu Sparťanem navždy. Ať už budu kdekoliv.

? Dana Zárubová - 15. 2. 2015 18:07 Vypadá to, že Hušby dopadá v Cagliari podobně jako Vašek Kadlec - nezahraje si ani posledních pár minut. Neodrazuje vás to aspoň trochu od odchodu do ciziny?

Pavel Kadeřábek: Každý člověk, když dělá normální zaměstnání, má ty největší cíle, a i já je mám. Ohlížet se na to jak dopadli jiní kluci v cizině, by bylo asi to nejhorší. Tím neříkám, že ze Sparty odcházím.

? Kocek - 16. 2. 2015 9:26 Ahoj Pavle, líbí se mi tvůj styl hry, takhle má hrát moderní bek. Ale co ty centry, pracuješ na jejich zlepšení? :) Ať se daří :)

Pavel Kadeřábek: Jako každý hráč mám spoustu nedostatků a snažím se na nich pracovat. Kdybych je neměl, tak už hraji třeba v Realu :)

? Jana - 16. 2. 2015 9:44 Zdravím Pavle, tak kam v létě půjdete, slyšela jsem něco o Bundeslize, je to pravda? A kam byste nejraději?

Pavel Kadeřábek: Nějaký zájem z Bundesligy tam byl a myslím si, že vybírat si, by byl až moc velký přepych. A mým velkým snem je Borrusia Dortmund.

? Tomas - 16. 2. 2015 10:10 Ahoj Pavle, můžeš prosím popsat ten "druhý" herní styl, na kterém se údajně mělo přes zimní přestávku zapracovat? Dle vyjádření představitelů Sparty by měl být praktikován pokud je třeba zvrátit průběh zápasu. Pracovali jste s touto variantou? V čem bude Sparta na jaře jiná než na podzim? Díky, ať se daří.

Pavel Kadeřábek: Zimní pauza byla dlouhá na to abychom zapracovali na nedostatcích a zlepšení našeho herního stylu. Jak dobře jsme to natrénovali, ukáží až mistrovská utkání.

? Janek Letenský - 16. 2. 2015 10:45 Pavle díky za tvé výkony ve Spartě, věřím, že letos obhájíte titul. Ale abych jen nechválil, mám pocit, že máš stále rezervy v bránění zejména při centrovaných míčích, uvědomuješ si to a pracuješ na tom? Ať se ti daří!

Pavel Kadeřábek: Konkrétně na centrované míče jsme se v přípravě zaměřovali a to jako celá obrana, tak i já individuálně.

? Kolda - 16. 2. 2015 10:55 Zdravím Pavle, zajímá mně, zda jsou sparťanští cizinci opravdu členy party, nebo zda jsou trochu mimo různé legrácky apod. Díky za odpověď
p.s. už umí Tiemoko aspoň trochu česky?

Pavel Kadeřábek: Všichni cizinci se snaží zapadnout do party a většina z nich se snaží pochytávat jazyk a co se týče "Timiho", tak by na češtině měl více zapracovat. :-)

? Kotel - 16. 2. 2015 11:23 Pavle patříš k největším oblíbencům fanoušků, ale tvoje jméno se blbě skanduje. Mrzí tě to?

Pavel Kadeřábek: Děkuji za pochvalu a je pravda, že moje jméno se blbě skanduje, ale třeba kotel na něco přijde :-)

? Pepe - 16. 2. 2015 11:40 Ahoj Pavle,
ve hře Sparty jsem si všiml, že často po zisku míče třeba ve středu pole se nejprve míč vrátí dozadu na stopery a následuje zdlouhavá rozehrávka. Chci se zeptat jestli je to záměr a trenéři to po Vás vyžadují? Není účinnější rovnou rychle zaútočit do nezformované obrany soupeře?
Děkuji za odpověď a ať se daří

Pavel Kadeřábek: Naše první myšlenka vždy směřuje nahoru, ale ne vždy je to uskutečnitelné. Občas lepší nahrát zpět, než zkazit deset balonů za sebou.

? Fanoušek ACS - 16. 2. 2015 11:52 Ahoj Pavle, není lepší vybojovat se Spartou konečně zase Ligu mistrů, než posedávat v Hoffenheimu na lavičce? ;-)

Pavel Kadeřábek: Tak jak říkáte. :-)

? Josef - 16. 2. 2015 12:13 Pavle, co ten Vašek Kadlec? Přijde?

Pavel Kadeřábek: Nevím :)

? Josef - 16. 2. 2015 12:14 TOP 3 hráči v lize?

Pavel Kadeřábek: Matějovský, Lafata, Dočkal.

? A32 - 16. 2. 2015 12:30 Kdybys měl vybrat nějakého hráče, který by mohl posílit Spartu, kdo by to byl?

Pavel Kadeřábek: Cristiano Ronaldo :)

? Kamil Čontofalský - 16. 2. 2015 12:33 Tak co Fafá, má na Spartu?

Pavel Kadeřábek: Převážně byl zraněný, takže to ukáže čas.

? jirka - 16. 2. 2015 12:52 Dobry den Pavle, sice nefandim Sparte, ale vy mi prijdete jako sympatak, proto drzim palce, at co nejdriv odejdete nekam na zapad. Mel bych jednu otazku, je opravdu pan Vacha takovej hlupak, jak se prezentuje na verejnosti?

Pavel Kadeřábek: Lukáš Vácha hlupák není, na hřišti možná někomu vadit může, ale já ho jako spoluhráč mám rád.

? Marek Ronovksý - 16. 2. 2015 13:11 Ahoj Pavle.Já jsem tvůj veliký fanoušek. Chtěl bych se zeptat jestli na sobě pracuješ navíc.Chtěl bych být jednou jako ty

Pavel Kadeřábek: Děkuji za tvou přízeň. Co se týče individuálního tréninku, tak na sobě pracuji po každé jednotce ať už v posilovně, nebo na hřišti.

? Lukas - 16. 2. 2015 13:12 Dobre Vam to kope a k tomu mate jeste hezkou pritelkyni.

Pavel Kadeřábek: Děkuji. Krásný příspěvek. :)

? Sparťan - 16. 2. 2015 13:22 Ahoj Pavle, jelikož je tvůj přestup do ciziny nevyhnutelný, tak se chci zeptat, jestli se na něj připravuješ i jazykově? :) Učíš se třeba německy? Případně jak ti to jde? :) Sám vidíš z jiných příkladů, že jazyková bariéra může být docela problém... Jinak ti držím moc palce! Hodně štěstí při honbě za titulem :)

Pavel Kadeřábek: Co se týče jazyků, tak zrovna zítra mám první lekci němčiny. Světový jazyk se nikdy neztratí. Anglicky se v rámci možností domluvím.

? Terezka - 16. 2. 2015 13:25 Zlato, budes chtit k tem kurecim stripsum zeleninu nebo spis salat? :D Ahoooooooj

Pavel Kadeřábek: Ahoooooj. Radši zeleninu. :D

? Martin ACS - 16. 2. 2015 13:27 Ahoj Pavle myslíš si, že letošní posily vzbuzují v týmu rivalitu a bičujou kluky k lepším výkonům, aby se udrželi vzákladu? Osobně si myslím že by to bylo třeba..
Díky.
Ahoj.M.

Pavel Kadeřábek: Rivalita je v týmu vždycky potřebná a motivuje nás hráče k lepším výkonům a tvrdší práci.

? Pepina - 16. 2. 2015 13:32 Ahoj Pavle, moc vám to s Terezkou sluší. Jak dlouho trvalo novinářům, než odhalili váš vztah a jak bylo těžké ho skrývat? Díky za odpověď a ať se vám oběma daří. :)

Pavel Kadeřábek: Děkuji, vyřídím doma. Trvalo jim to tak tři měsíce. :-)

? Arnold - 16. 2. 2015 13:32 Máte psa?

Pavel Kadeřábek: Já s přítelkyní ne, ale rodiče ano.

? Josefína - 16. 2. 2015 13:34 Pavle, vnímáš na stadionu atmosféru a fanoušky, nebo to tak plyne kolem tebe? Co pro tebe osobně fanoušci znamenají a co bys jim poradil, aby byli ještě lepší, když oni po vás chtějí také maximum na hřišti. Děkuji

Pavel Kadeřábek: Atmosféru určitě vnímám, občas si i pobrukuji nějaký ten chorál. Fanoušci jsou pro tým velmi důležití.

? Bohumir a Jana - 16. 2. 2015 13:35 Nemame zadne dotazy, jen zdravime z Krnova a tesime se, az prijedes/te! :)

Pavel Kadeřábek: Také zdravím. Těším se zase na výlet do Krnova. :-D

? Hynek - 16. 2. 2015 13:36 Ahoj, přeju Ti hodně úspěchů a můj dotaz je, kdy jsi s fanoušky zažil nejlepší zážitek a co na tebe ze strany fans působilo nejhůř? Co už bylo za čáru?
Díky

Pavel Kadeřábek: Největší zážitek pro mě byla oslava 120 let Sparty, nejhorší bylo utkání v Ostravě.

? Arty - 16. 2. 2015 13:37 Nahodou do Slavie by se Vam nechtelo? :)

Pavel Kadeřábek: Ani moc ne :-D

? Martínek - 16. 2. 2015 13:38 Ahoj, jaký byl momentálně tvůj nejhezčí gól? Přeji ti hodně fotbalového zdaru ( i rybářského )! Afk Sadská

Pavel Kadeřábek: Neřekl bych nejhezčí, ale nejdůležitější byl za reprezentaci proti Islandu. Můj první reprezentační gól a byla u něho celá rodina i s přítelkyní.

? Gabča - 16. 2. 2015 13:39 Ahoj Pavle, kdybys měl jen jednu možnost, co bys na své technice a stylu hry zlepšil? Ať se daří.

Pavel Kadeřábek: Práci s míčem a styl běhu.

? Vilém - 16. 2. 2015 13:39 Zdravím, je pro tebe Bundesliga stále prioritou v případě přestupu do zahraničí? Jak vidíš šance české jedenadvacítky na šampionátu? (resp. jaký máš osobní cíl) A nakonec, jaký je tvůj názor na pyrotechniku v hledišti? :)

Přeji hodně štěstí na turnaji a šťastnou "ruku" při vybírání nového angažmá, v případě odchodu ze Sparty.

Pavel Kadeřábek: Bundesliga mě láká. Šance jednadvacítky jsou otevřené, člověk nikdy neví, co se stane... Pyrotechnika v hledišti se mi zamlouvá jen v případě, že nikoho neohrožuje a nelítá směrem na hřiště.

? Fantom - 16. 2. 2015 13:40 Čau Pájo. Chci ti pogratulovat za tvůj úlovek a tímto směrem bych i směřoval otázku. Jaké je to s Terkou v posteli? Předem dík za odpověď. Jsi fakt frajer :D

Pavel Kadeřábek: Nejlepší :-))))))

? Herman German - 16. 2. 2015 13:43 1. Jak ses dal dohromady s televizni misskou?
2. Mas cil, kolik golu chces za sezonu dat, nebo je to fuk?
3. Jaky by byl tvuj realny a realisticky zahranicni klub? Takze zadna Barcelona!

Pavel Kadeřábek: 1. Napsali jsme si jednom vydařeném utkání.
2. Je mi to fuk, hlavně když uděláme titul.
3. Reálný je ten tým, který mě bude chtít, realistický Dortmund.

? V jako Vendeta - 16. 2. 2015 13:43 Tak co Pavle, vyprodukuje Sparta v 27. kole nějakou střelu na branku? ;)

Pavel Kadeřábek: Doufejme, že ano a že budou alespoň tři gólové.

? Richard a Pája Jarošovi - 16. 2. 2015 13:49 Ahoj Pavle, plánujete se svoji partnerkou už veselku nebo vše necháváte otevřené dle budoucího angažmá? Ač nefandíme Spartě, přejeme Vám v ní hodně úspěchů a do budoucna i úspěšné působení v repre, potažmo v dalších bodech kariéry a života. Zdraví pár z Moravy

Pavel Kadeřábek: Určitě jednou veselku plánujeme a až to bude, včas vás všechny informujeme. :D Děkuji za vaše dotazy a podporujte Spartu dál.

? kozák - 16. 2. 2015 13:49 kdy přestopíte do Plzně ?

Pavel Kadeřábek: Nikdy. :-D

reklama