reklama

Chcete podepsaný dres Petra Čecha? Pošlete fandící fotku

Takhle vypadá dres, o který se hraje. Zkušeného pivního experta na světový fotbal do něj nevecpete, ale mladé fotbalové talenty určitě ano! Takhle vypadá dres, o který se hraje. Zkušeného pivního experta na světový fotbal do něj nevecpete, ale mladé fotbalové talenty určitě ano! autor: Aktuálně.cz
Pošlete nám fotku, jak fandíte během mistrovství světa, a zapojte se tak do soutěže o dětský dres Petra Čecha.

Praha - Nehnete se během fotbalového šampionátu od plátna či televize? Fandíte jako o život i přes to, že česká reprezentace na MS nehraje? Rádi soutěžíte?

Pokud jste na všechny tyto otázky odpověděli ANO, pak pro vás a vaši rodinu máme nabídku, jak si letošní mundial ještě zpříjemnit.

Sport Aktuálně.cz totiž připravil pro všechny aktivní fanoušky nejlepšího fotbalu na světě soutěž, ve které mohou vyhrát podepsaný chlapecký dres nejlepšího brankáře Premier League uplynulé sezony a opory Chelsea Petra Čecha.

K tomu, abyste získali signovaný dres Petra Čecha, který do soutěže věnovala agentura Sport Invest, stačí udělat dvě věci:

1) Být fanouškem Sportu Aktuálně.cz na Facebooku (pokud ještě nejste, můžete to napravit zde).

2) Poslat co nejzajímavější fotku, jak během šampionátu vy, vaše rodina či vaši přátelé fandíte kterémukoliv z 32 týmů, jež se fotbalového MS účastní.*

A pak už stačí být tím šťastným, kterého sportovní redakce Aktuálně.cz v čele s nestranným garantem Luďkem Mádlem na konci mundialu vybere jako autora nejlepší fotografie.

A jak k nám vaše fotografie dopravíte? Máte dvě možnosti: Buď je pověsíte přímo na facebookovou stránku Sport Aktuálně.cz, kterou si předtím lajknete, nebo je můžete posílat mailem na sport@aktualne.cz, podmínka "lajknutí" facebookové stránky Sport Aktuálně.cz ale zůstává povinná pro všechny soutěžící.

*POZOR! Zasláním fotografie souhlasíte s tím, že bude použita na webu Aktuálně.cz.

reklama