Chelsea jde v poháru do čtvrtfinále. Tam ji čekají United

27. 2. 2013 23:15
V 5. kole vyhráli i s Petrem Čechem v brance na hřišti Middlesbrough 2:0 a v následujícím kole sehrají šlágr na Old Trafford proti Manchesteru United.
O výhře Chelsea rozhodl v úvodu druhého poločasu brazislký záložník Ramires (vlevo) | Foto: Reuters

Middlesbrough - Fotbalisté Chelsea potvrdili roli favorita a postoupili do čtvrtfinále Anglického poháru.

Chelsea se ve 4. kole trápila s třetiligovým Brentfordem, který vyřadila až v opakovaném zápase, a ani dnes se jí nedařilo plnit roli favorita.

V první půli se svěřenci Rafaela Beníteze do šancí nedostávali a víc se hrálo před Čechovou brankou.

Po změně stran ale brzy přišla rozhodující branka, když se v 51. minutě zpoza pokutového území trefil Ramires. Pojišťující gól dal po asistenci střídajícího Edena Hazarda pohodlně do prázdné branky Victor Moses.