reklama

Chelsea dorazila do hotelu, portýři se rvali s fotoreportéry

Petr Čech a další hvězdní fotbalisté dorazili do Prahy. Petr Čech a další hvězdní fotbalisté dorazili do Prahy. Foto: Eduard Erben
Londýnští soupeři pražské Sparty dorazili ve středu po obědě do Prahy.

Praha - Skoro deset miliard korun dosedlo ve středu, pět minut před třináctou hodinou, na ranvej třetího terminálu Letiště Václava Havla v Praze.

Právě touto astronomickou hodnotou se honosí kompletní tým fotbalové Chelsea, aktuálních šampionů Ligy mistrů a čtvrtečních soupeřů pražské Sparty v Evropské lize, který v letadle z londýnského Gatwicku seděl. 

I když šlo týmu kolem Petra Čecha o nejvyšší utajení, Aktuálně.cz se podařilo zjistit jak čas příletu, tak místo, kde budou slavní fotbalisté ubytováni.

Jejich základnou se pro příští dny stane hotel Four Seasons. Už příjezd do hotelu vyvolal hodně zlé krve, především kvůli snaze hotelových portýrů zabránit fotografům v pořizování snímků ZDE.

Na stejném místě se v minulosti ubytovala třeba katalánská Barcelona, když hrála svůj zápas Ligy mistrů proti Viktorii Plzeň.

Středeční program: trénink a tiskovka

Do hotelu dorazili svěřenci Rafaela Beníteze krátce před druhou hodinou, když je z letiště přímo před vchod přivezl autobus, do kterého nasedli už na letišti, a vyhnuli se tak fanouškům čekajícím na podpis.

Na odpočinek ovšem nemají "Bluesmani" mnoho času. Už v půl sedmé je totiž čeká na Letné tisková konference, které se krom trenéra Beníteze zúčastní i reprezentační brankářská jednička Petr Čech.

Sparťanský předzápasový program začíná už ve čtvrt na pět, kdy je v plánu tisková konference Vítězslava Lavičky, a pokračuje od pěti hodin tréninkem týmu.

Chelsea letí do Londýna ještě ve čtvrtek

Anglický klub ve čtvrtek čeká volnější program, který vyvrcholí večerním utkáním na Letné, které začíná v 19:00 (online jej sledujeme zde).

Zdali je přijede do Prahy sledovat i vlastník Roman Abramovič, zatím není jasné. Tribuny stadionu jsou každopádně vyprodány.

Ihned po utkání se pak Chelsea přesune letem ve 23:00 zpátky do Londýna. Už v neděli totiž na Stamford Bridge přivítá v utkání FA Cupu Brentford.

Aktivity obou celků před čtvrtečním utkáním i po něm pro vás budeme i nadále podrobně sledovat.

reklama