VIDEO Čech povolil Brémám jeden gól, ale Courtois dva

3. 8. 2014 20:15
Fotbalisté Chelsea prohráli v přípravném utkání s Werderem Brémy 0:3. Petr Čech chytal až v druhém poločase a pustil jeden gól.
Podívejte se na přehled gólů a šancí ze zápasu Brémy - Chelsea | Video: youtube.com

Brémy - Boj o místo jedničky londýnské Chelsea začal. Thibaut Courtois a Petr Čech odchytali v neděli v přípravném zápase proti Werderu Brémy po jednom poločase. Blues ale zápas nezvládli, Belgičan dostal dva a český reprezentant jeden gól a německý tým vyhrál doma jasně 3:0.

Courtois se nejprve v úvodu prezentoval senzačním zákrokem, kdy rychlým reflexem zneškodnil hlavičku Di Santa.

V 19. minutě, ale Terry zahrál ve vápně rukou a Elia proměnil penaltu. Chelsea se herně trápila a když už se dostala do šance, tak ji neproměnila. Torres takhle například v ideální pozici ve vápně minul branku.

Werder tak trestal. Obraniak se trefil krásně ke vzdálenější tyči a bylo to o dva góly.

Čech po přestávce vystřídal Courtoise v brance a dlouho to vypadalo, že udrží poločasovou nulu, v závěru ale Brémy zahrávaly další pokutový kop za faul Akého. A Felix Kroos ze z puntíku nemýlil.

Do utkání naskočil v druhé půli i další český reprezentant Theo Gebre Selassie v dresu Brém.