Chelsea porazila Malajsii, Kalas hrál ve dvojici s Cahillem

21. 7. 2013 18:35
Fotbalisté Chelsea na své asijské tour porazili výběr Malajsie 4:1. Druhý poločas za londýnský celek odehráli i čeští reprezentanti Petr Čech a Tomáš Kalas
Tomáš Kalas.

Kuala Lumpur - Fotbalisté Chelsea v druhém přípravném utkání na své asijské tour porazili výběr Malajsie 4:1. Druhý poločas za londýnský celek odehráli i čeští reprezentanti Petr Čech a Tomáš Kalas, kteří byli na hřišti při jediném inkasovaném gólu v úplném závěru zápasu.

Přímý kop přes chumel hráčů propadl až k Čechovi, který stačil míč jen vyrazit a volný útočník soupeře dorazil balon do branky.

De Bruyne se zranil při gólu

To už ale Chelsea vedla o čtyři branky po trefách Traorého, De Bruyneho, Lukaka a Mosese. Belgický záložník De Bruyne se při své trefě smolně zranil, když po krásné ráně pod břevno špatně došlápl a s podezřením na vážnější zranění musel vystřídat.

Dvacetiletý Kalas, který bojuje o místo v kádru Chelsea, nastoupil ve stoperské dvojici s Garym Cahillem.

Další utkání čeká na Chelsea ve čtvrtek v Jakartě proti výběru Indonesie.