Chelsea přišla po chybě Čecha o výhru nad Wiganem

Aleš Vávra Aleš Vávra
17. 12. 2011 21:00
Wigan - Chelsea 1:1, Fulham - Bolton 2:0

Londýn - Pouhé dvě minuty chyběly fotbalistům londýnské Chelsea, aby si připsali důležité tři body v utkání 16. kola anglické Premier League.

Po brance, kterou vstřelil po krásném pasu Ashleyho Colea Daniel Sturridge po hodině hry, vedli ve Wiganu 1:0. V 88. minutě ovšem Petra Čecha v brance Blues překonal domácí Jordi Gomez. Chelsea tak získala jen jeden bod, přesto zůstává na třetí místě tabulky za oběma celky z Manchesteru.

Manchester City poprvé prohrál, nestačil na Chelsea
VIDEO Famózní volej van Persieho? Prý jen náhoda

Na vyrovnávacím gólu měl svůj podíl právě gólman Čech, který pouze vyrazil před sebe slaboučkou střelu Huga Rodallegy. Španěl Gomez už poté neměl problém dorazit míč do prázdné branky.

V dalším zápase Fulham, na jehož lavičce seděl český fotbalista Marcel Gecov, porazil poslední Bolton 2:0.