reklama

Chtějí hrát přes den. Panathinaikos nemá ani na elektřinu

Zatleskat, zhasnout a domů... Fotbalový Panathinaikos řeší velké finanční trable. Zatleskat, zhasnout a domů... Fotbalový Panathinaikos řeší velké finanční trable. autor: Reuters
Fotbalový klub Panathinaikos Atény se ocitl ve finanční tísni a nedokáže včas uhradit ani účty za elektřinu na Olympijském stadionu, který má pronajatý od státu.

Atény - Fotbalový klub Panathinaikos Atény se ocitl ve finanční tísni a nedokáže včas uhradit ani účty za elektřinu na Olympijském stadionu, který má pronajatý od státu.

Jeden z nejstarších a nejúspěšnějších řeckých klubů navrhl zástupcům ligy, svazu a majitelům vysílacích práv, že bude své zápasy hrát za denního světla, aby ušetřil za umělé osvětlení.

Vzhledem k tomu, že domácí utkání Panathinaikosu bývají nasazena do nejatraktivnějších večerních televizních termínů, však tento plán s největší pravděpodobností neprojde.

Zástupci klubu jednají s managementem olympijského stadionu o vyrovnání dluhů. Ve hře je i nová nájemní smlouva. Vedení Panathinaikosu ale zároveň zvažuje možnost vrátit se od Nového roku do své původní arény.

reklama