reklama

Co se stalo elegánovi Beckhamovi? Legenda představila svou roli v miliardovém historickém filmu

David Beckham. David Beckham. autor: www.instagram.com
Bývalý fotbalista David Beckham se po konci sportovní kariéry vrhl na hereckou dráhu. V historickém velkofilmu Král Artuš: Legenda o meči se představí v roli válečníka.

Praha - Legendární exekutor přímých kopů David Beckham ukončil fotbalovou kariéru už před necelými čtyřmi lety. Odchovanec Manchesteru United a prvotřídní marketingová hvězda se v nové etapě svého života stále více prosazuje na filmových plátnech.

Otec čtyř dětí a miláček ženského publika se nejnověji objeví ve filmu Král Artuš: Legenda o meči. Historický velkofilm, který režíruje Beckhamův blízký přítel Guy Ritchie, disponuje rozpočtem okolo 100 milionů dolarů (2,5 miliardy korun) a londýnský rodák se v něm mihne v roli válečníka.

Rough day at the office @kingarthurmovie @guyritchie

Příspěvek sdílený David Beckham (@davidbeckham),

Maskéři se na Beckhamovi opravdu vyřádili. Žluté zuby, velké jizvy přes celý obličej nebo zvětšený červený nos. "Těžký den v kanceláři," zavtipkoval bývalý kapitán anglické reprezentace na svém instagramovém účtu, na kterém poprvé představil vizáž své postavy.

Beckham v minulosti v rozhovoru pro britský The Times uvedl, že chce svou hereckou kariéru začít pozvolna. "Vím, že se přede mnou několik sportovců snažilo prosadit před filmovou kamerou, ale neuspěli. Chci začít menšími rolemi." 

"Ve filmu se objevím ve třinácti scénách. Cvičil jsem si roli každý den alespoň hodinu od castingu až po natáčení. Při natáčení jsem byl opravdu nervózní," přiznal Beckham své osobní zkušenosti s tvorbou filmu, který uvidí diváci v kinech nejdříve v květnu.

Režisér Ritchie, který stojí za filmy Sbal prachy a vypadni, Podfu(c)k, RocknRolla, Sherlock Holmes nebo naposled Krycí jméno U.N.C.L.E, už herecké služby bývalé hvězdy Realu Madrid využil právě ve svém posledním filmu. Společně navíc oba spolupracovali při Beckhamových reklamách na spodní prádlo.

Beckham: Pro každý den jiný účes FOTO David Beckham: Pro každý den jiný účes Prohlédněte zde

reklama