reklama

ČT4 dává Liberec, Sport1 Spartu. A Prima Cool Ligu mistrů

Liga mistrů nevyšla, Liberec se zkusí dostat do Evropské ligy. Vysílá ČT4 Liga mistrů nevyšla, Liberec se zkusí dostat do Evropské ligy. Vysílá ČT4 autor: CPA - Eduard Erben
Play off Ligy mistrů vysílá i Prima Cool, za mikrofon se vrací Jiří Vrba

Praha - České týmy bojují o Evropskou ligu a tuzemští televizní diváci o to nepřijdou.

"Ano, ve čtvrtek vysíláme Liberec-Dněpropetrovsk," hlásí Otakar Černý z České televize. Zápas se hraje od 19 hodin.

"A my budeme od 20 hodin vysílat Feyenoord-Sparta," prozradil Stanislav Jantoš ze Sport1.

Jen utkání Lokeren-Plzeň čeští fanoušci patrně neuvidí. "Nemám zprávy, že by to měl v Česku někdo vysílat," říká Pavel Pillár, mluvčí Viktorie.

V předběžných plánech jsou i odvety

Zato plzeňská odveta by se za týden podle všeho měla vysílat na některém z kanálů televize Nova.

A odvetný duel Dněpropetrovsk-Liberec se snaží do svého programu zařadit Sport1.

A co odveta z Letné? "Zápas Sparta-Feyenoord se bude určitě vysílat, zájem o něj je," slibuje Ondřej Kasík, mluvčí Sparty. Jenže zatím ještě není rozhodnuto, která televize tento duel do svého vysílání získá.

Liga mistrů v ČT i na Prima Cool

Do play off Ligy mistrů se české týmy bohužel nedostaly, ale jeho zápasy přesto uvidíme: v České televizi a na Prima Cool, kam se fotbal po čase opět vrací.

Zatímco Česká televize si zajistila jen středeční přenosy, tento týden konkrétně vysílá duel Braga-Udine, na Prima Cool se budou objevovat přenosy v obou hracích dnech Champions League.

V úterý na Prima Cool poběží zápas Mönchengladbach-Dynamo Kyjev, ve středu Málaga-Panathinaikos Atény. Ten mimochodem doprovodí svým komentářem Jiří Vrba, bývalý člen sportovní redakce ČT, který se tak po letech vrací za mikrofon.

reklama