Čtyřgólová smršť! Zemanovu Cagliari stačil závěr poločasu

25. 10. 2014 22:51
Fotbalisté Cagliari si pod vedením českého trenéra Zdeňka Zemana připsali v osmém kole italské ligy druhé vítězství. Na hřišti nováčka Empoli vyhráli jasně 4:0.
Zdeněk Zeman musel být se čtyřgólovým vítězstvím nadmíru spokojen
Zdeněk Zeman musel být se čtyřgólovým vítězstvím nadmíru spokojen | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté Cagliari si pod vedením českého trenéra Zdeňka Zemana připsali v osmém kole italské ligy druhé vítězství. Na hřišti nováčka Empoli vyhráli jasně 4:0 a posunuli se na dvanáctou příčku tabulky.

Hráčům Cagliari se podařilo napodobit své dosud jediné vítězství v lize. Před necelým měsícem rovněž díky čtyřem brankám z úvodního poločasu vyhrál sardinský tým na hřišti Interu Milán 4:1.

Cagliari dnes vměstnalo všechny čtyři branky do poslední čtvrthodiny první půle. Nejdřív se z hranice pokutového území trefil Marco Sau, následně skóroval během dvou minut z přímého i pokutového kopu Danilo Avelar a v nastavení přidal čtvrtý zásah Anders Ekdal.

Šanci posunout se alespoň do neděle na první místo prováhal AS Řím, který zůstává o skóre za Juventusem. Na hřišti Sampdorie Janov remizoval 0:0 a podruhé v lize ztratil body. Sampdoria si připsala čtvrtou remízu v sezoně, ale hlavně díky stejnému počtu vítězství je na třetí příčce o tři body za vedoucím duem.