reklama

Dal facku televiznímu expertovi. Šéf švýcarského klubu FC Sion nesmí za trest rok na stadion

Christian Constantin Christian Constantin autor: ČTK
Předseda švýcarského fotbalového klubu FC Sion Christian Constantin nesmí kvůli napadení televizního analytika během ligového zápasu 14 měsíců na stadion. Kromě toho byl potrestán i pokutou ve výši sto tisíc franků (zhruba 2,2 milionu korun).

Bern - Šedesátiletý Christian Constantin minulý měsíc při utkání s Luganem udeřil u postranní čáry do obličeje bývalého trenéra švýcarského národního týmu Rolfa Fringera, který nyní pracuje jako analytik. Závěr incidentu, při němž Fringer skončil na zemi, zachytily televizní kamery.

Nejsem rozbíječ kabiny. Některé pomluvy přesáhly všechny meze, říká slávistická kometa Stoch Nejsem rozbíječ kabiny. Některé pomluvy přesáhly všechny meze, říká slávistická kometa Stoch Čtěte zde

Úspěšný podnikatel Constantin v následném televizním rozhovoru konflikt přiznal. Podle něj šlo o vyřizování starých účtů, neboť Fringer nevybíravě kritizoval jeho působení ve vedení klubu.

Již dříve se Constantin až do uzavření vyšetřování vzdal funkce v organizačním výboru, který pracuje na kandidatuře Sionu na uspořádání zimních olympijských her v roce 2026.

reklama