reklama

Další bouračka, Hruška v Příbrami rozbil svůj McLaren

Aleš Hruška Aleš Hruška autor: Eduard Erben
Brankář příbramského fotbalového klubu Aleš Hruška měl po nedělním vítězném utkání s Brnem nehodu

Příbram - Brankář příbramského fotbalového klubu Aleš Hruška měl po nedělním vítězném utkání s Brnem nehodu. Jeho vůz McLaren dostal v Příbrami na mokré vozovce smyk a narazil do veřejného osvětlení a dvou dopravních značek. Při kolizi nebyl nikdo zraněn, uvedl dnes server pribram.cz. Policie vyčíslila škodu na dva miliony korun.

Mluvčí příbramské policie Monika Schindlová ČTK potvrdila, že v Příbrami v ulici Politických vězňů před 21:30 havaroval vůz McLaren. Sedmadvacetiletý řidič jel podle ní zřejmě nepřiměřenou rychlostí a dostal se do protisměru. Muž podle ní před jízdou nepil alkohol. "Dechová zkouška byla negativní," řekla Schindlová ČTK.

Vůz podle serveru zničil sloup poblíž cukrárny Rio a zastavil se až o několik desítek metrů dál před restaurací Velký kotel. "Náš brankář je v pořádku, z nehody vyvázl nezraněn," řekl pribram.cz mluvčí příbramského prvoligového klubu Zdeněk Brož. Příbram v neděli porazila Brno 2:0, a pojistila si tak účast v příštím ligovém ročníku.

Nehodu měl před několika dny také hokejový reprezentant Jakub Voráček, který nedaleko Kladna s vozem Ferrari California narazil do nákladního auta. Kolize se obešla bez zranění, vznikla při ní škoda za více než tři miliony korun.

reklama