Další selhání! Real neudržel výhru a loučí se s titulem

7. 5. 2014 23:09
Real Madrid v dohrávce španělské ligy remizoval s Valladolidem 1:1 a dvě kola před koncem ztrácí na titul čtyři body.
Real Madrid ztrácí dvě kola před koncem na vedoucí Atlético čtyři body a pomalu se loučí se šancemi na titul | Foto: Reuters

Madrid - Fotbalistům Realu Madrid se výrazně vzdálila šance na španělský mistrovský titul. Madridský tým v dohrávce 34. kola neudržel vedení ve Valladolidu a po gólu z 85. minuty remizoval 1:1.

Svěřenci Carla Ancelottiho zůstali v tabulce třetí, na vedoucího městského rivala Atlético ztrácejí dvě kola před koncem ligy čtyři body.

Už v úvodu navíc musel kvůli zranění odstoupit hvězdný útočník Realu Cristiano Ronaldo.

Nejlepší střelec soutěže kvůli problémům se stehnem vystřídal už v deváté minutě. I bez portugalského kanonýra se hosté dostali do vedení. V 35. minutě se trefil z přímého kopu obránce Ramos. Španělský reprezentant potvrdil nebývalou střeleckou formu a skóroval popáté za poslední čtyři soutěžní duely.

Real v předchozích vzájemných zápasech porazil Valladolid sedmkrát za sebou, ale poosmé už se mu to i přes střeleckou převahu nepodařilo. Pět minut před koncem totiž vyrovnal kolumbijský útočník Osorio. Madridští tak z posledních sedmi venkovních zápasů v La Lize zvítězili jen třikrát.