reklama

Další závodník. Marcelo může dokonce skončit ve vězení

Zde slaví Marcelo ve společnosti Ronalda. Bude to na nějakou dobu naposledy? Zde slaví Marcelo ve společnosti Ronalda. Bude to na nějakou dobu naposledy? autor: Aktuálně.cz
Po francouzském útočníkovi Karimu Benzemovi má potíže kvůli dopravním předpisům další fotbalista Realu Madrid.

Madrid - Po francouzském útočníkovi Karimu Benzemovi má potíže kvůli dopravním předpisům další fotbalista Realu Madrid. Za řízení bez řidičského průkazu hrozí dokonce až šestiměsíční vězení brazilskému obránci Marcelovi.

Čtyřiadvacetiletého Marcela zadržela hlídka kvůli dopravnímu přestupku krátce po tréninku. Bývalý hráč Fluminense ale za účelem vypsání pokuty nemohl předložit řidičský průkaz, protože o něj už kvůli nasbíraným bodům přišel.

Podle agentury EFE Marcelo může za přečin, který upravuje španělský trestní zákoník, dostat tři až šest měsíců vězení. Alternativou jsou pokuta a veřejně prospěšné práce.

K soudu jde kvůli řízení i Benzema, který jel na začátku února rychlostí 216 km/h v místech, kde je povoleno 100 km/h. Opoře francouzské reprezentace hrozí za bezohledné řízení odebrání řidičského průkazu a pokuta.

reklama