reklama

Schmeichel dochytal proti Kodani se zlomenou rukou, mimo hru bude měsíc a i proti Česku

Kasper Schmeichel (Leicester City) Kasper Schmeichel (Leicester City) autor: Reuters
Brankář anglického Leicesteru a dánské fotbalové reprezentace Kasper Schmeichel dochytal zápas Ligy mistrů v Kodani se zlomenou rukou. Leicesteru bude syn Petera Schmeichela chybět minimálně měsíc a dánské reprezentaci bude chybět v kvalifikaci i v přípravě proti Česku.

Leicester - Dánští fotbalisté budou v přípravném utkání s českou reprezentací 15. listopadu v Mladé Boleslavi postrádat brankáře Kaspera Schmeichela. Gólman Leicesteru si ve středečním zápase Ligy mistrů s Kodaní zlomil ruku. Mimo hru bude minimálně měsíc.

Fuchs by chtěl přesedlat z fotbalu na ten americký. Má velkou šanci, říká legenda New Yorku Giants Fuchs by chtěl přesedlat z fotbalu na ten americký. Má velkou šanci, říká legenda New Yorku Giants Čtěte zde

Syn legendárního Petera Schmeichela zápas v Kodani i se zraněním dochytal a pomohl Leicesteru k remíze 0:0. Senzační vítěz minulého ročníku Premier League také jeho zásluhou jako první tým v historii Ligy mistrů neinkasoval v žádném z úvodních čtyř zápasů ve skupině. Šanci zajistit si v předstihu postup do osmifinále však Leicester ve středu promarnil.

Devětadvacetiletého gólmana čeká v Británii další vyšetření, které určí, zda bude muset na operaci. V tom případě by se podle Sky Sports pauza natáhla až na šest týdnů.

Schmeichela by měl v brance Leicesteru zastoupit Němec Ron-Robert Zieler, kterého klub získal v červnu z Hannoveru.

reklama