reklama

Derby "S" opět na O2 Sport. Kamery nabídnou ultra-zpomalení, u mikrofonu Kohák s Ringem

Jakub Kohák, sparťanský hlas, který si fanoušci budou moci v neděli vyladit při derby. Za Slavii bude kontrofat František R. Čech Jakub Kohák, sparťanský hlas, který si fanoušci budou moci v neděli vyladit při derby. Za Slavii bude kontrofat František R. Čech autor: Lukáš Caha
Televize O2 Sport se chystá na nedělní derby Sparty a Slavie. Z nového přenosového vozu nabídne jako novinku ultra zpomalené záběry. A stejně jako na jaře i možnost zvolit si dvě komentátorské linky pro skalní fanoušky. Sparťany osloví Jakub Kohák, slávisty František Ringo Čech.

Praha - Derby Sparty a Slavie přinese první vrchol fotbalového jara. A na svůj exkluzivní přenos z nedělního ligového utkání už se pozorně chystá i televize O2 Sport.

Přenos z utkání bude poprvé realizovat ze zcela nového přenosového vozu, jehož vybavení patří podle zástupců televize k evropské špičce. A proto nabídne divákům i nové technické a obrazové možnosti.

V nabídce 14 kamer, které doplní i dvě čipové, nebudou kupříkladu scházet ani dvě speciální slow-motion kamery, které českému fanouškovi prvně nabídnou ultra zpomalené záběry z utkání.

Ve studiu, které derby uvede, nebude jako "rekvizita" scházet pohár pro mistra Synot ligy. A moderátor Petr Svěcený si jako hosty pozval legendy obou klubů. Za Spartu střelce Horsta Siegla, za Slavii trenéra Františka Cipra.

Ze stadionu budou utkání komentovat Milan Štěrba s Václavem Pilným, ovšem stejně jako na jaře budou mít skalní příznivci možnost vyladit si v multidimenzi i fanouškovský komentář.

Zájmy Sparty v něm bude nepokrytě hájit režisér Jakub Kohák a Slavii bude opět držet palce František Ringo Čech. Tentokrát však ti dva budou sedět na stadionu přímo vedle sebe. A co z jejich možné interakci vzejde, dopředu těžko soudit.

Grafika: Tabulky, program, profily. Vše o Synot lize 2015/16

Synot liga 2015/2016

Podívejte se na program, výsledky i tabulky Synot ligy

reklama