reklama

Deschamps zažaloval Nasriho přítelkyni, která mu nadávala

Didier Deschamps si nenechal líbit vulgární nadávky přítelkyně Samira Nasriho na svou osobu a zažaloval ji. Didier Deschamps si nenechal líbit vulgární nadávky přítelkyně Samira Nasriho na svou osobu a zažaloval ji. autor: Reuters
Partnerka hráče Manchesteru City se na koučovu adresu nevybíravě vyjádřila na twitteru poté, co ho nenominoval na mistrovství světa do Brazílie.

Paříž - Trenér francouzské fotbalové reprezentace Didier Deschamps zažaloval přítelkyni Samira Nasriho. Partnerka hráče Manchesteru City se na koučovu adresu nevybíravě vyjádřila na twitteru poté, co ho nenominoval na mistrovství světa do Brazílie.

Deschampsův právník Carlo Alberto Brusa uvedl, že jeho klient podal žalobu za "veřejnou urážku". Nasriho přítelkyně Anara Atanesová může podle něj dostat pokutu.

Atanasová reagovala na opomenutí svého partnera v nominaci na MS vulgárními tweety na adresu Deschampse a Francie. Později se omlouvala, že její výroky nebyly namířeny proti zemi jako celku.

"Ostatní by Nasriho na lavičce pocítili"

Deschamps vysvětlil Nasriho absenci v mužstvu tím, že nehrál dostatečně dobře a že jeho chování by mohlo narušit týmového ducha.

"Jak sám říká, když není jedním z hráčů základní sestavy, tak není šťastný. A ujišťuji vás, že ostatní v týmu by to pocítili," řekl bývalý kapitán francouzské reprezentace.

Šestadvacetiletý Nasri pomohl v této sezoně vyhrát anglický titul Manchesteru City. Ofenzivní záložník nehrál ani na minulém mistrovství světa v JAR, kam ho nevzal kouč Raymond Domenech.

reklama