reklama

Do Baníku se vrací Matušovič. Bude dělat asistenta trenéra

Miroslav Matušovič ještě v dresu Sparty Miroslav Matušovič ještě v dresu Sparty autor: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz
Miroslav Matušovič se vrací do fotbalového Baníku Ostrava a bude asistentem trenéra Radomíra Korytáře. Na lavičce posledního týmu první ligy se po jeho boku poprvé představí v sobotu na hřišti Liberce.

Ostrava - Miroslav Matušovič se vrací do fotbalového Baníku Ostrava a bude asistentem trenéra Radomíra Korytáře. Na lavičce posledního týmu první ligy se po jeho boku poprvé představí v sobotu na hřišti Liberce.

"Jsem vděčný, že jsem mohl v Baníku strávit nádherná léta a že mi dal vůbec šanci dostat se do velkého fotbalu. Pokud bude možnost pomoci, rád to udělám," uvedl na klubovém webu Matušovič, který v roce 2004 získal s Baníkem titul.

Z ostravského celku odešel v roce 2005 do Sparty. Pak nastupoval ještě za Apollon Limassol a naposledy za rodný Havířov. V divizním týmu je od roku 2012 hrajícím trenérem a manažerem. V roli Korytářova asistenta doplní Daniela Tchuře.

Bývalý reprezentant si zároveň ponechá i své funkce v Havířově. "Forma spolupráce se ještě bude dolaďovat. Jelikož je ale Havířov divizní klub, neměl by být problém, aby stíhal oboje," řekl tiskový mluvčí Baníku Tomáš Svoboda.

reklama