reklama

Dobrá zpráva pro Plzeň. Řezník si sval jen natáhl

Fotbalista Radim Řezník by měl být v pořádku. Stehenní sval si podle původních odhadů jen natáhl. Fotbalista Radim Řezník by měl být v pořádku. Stehenní sval si podle původních odhadů jen natáhl. autor: CPA Eduard Erben
Fotbalová Plzeň si oddychla. Klíčový obránce Radim Řezník má stehenní sval zřejmě jen natažený. Brzy by měl být v pořádku.

Maribor - Plzeňský fotbalista Radim Řezník si ve středeční odvetě 4. předkola Ligy mistrů na hřišti Mariboru poranil stehenní sval na pravé noze. Podle předběžných odhadů by ho měl mít jen natažený, přesto se dá očekávat, že minimálně v nedělním ligovém utkání s Olomoucí bude Plzni chybět.

Řezník se zranil v 25. minutě, kdy se skácel k zemi a ihned signalizoval k lavičce, že bude muset střídat. Následně odkulhal ze hřiště v doprovodu lékařů, kteří po předběžném vyšetření vyvrátili obavu z vážnějšího zranění.

Řezník letos v sestavě Plzně ještě nechyběl

"Má to zřejmě natažené, naštěstí ne natržené," řekl trenér Pavel Vrba novinářům v Mariboru.

Pro Plzeň by byla Řezníkova dlouhodobější absence citelnou ztrátou. Jako jediný z kádru totiž v této sezoně až do zápasu s Mariborem odehrál všechny minuty. Právě velká vytíženost mohla stát za tím, že sval nevydržel.

Na pravý kraj obrany se tak vrátí František Rajtoral, který za poslední rok hrál převážně v záloze.

reklama