Dočkal pomohl gólem a asistencí k výhře Philadelphie

20. 5. 2018 10:01
Bořek Dočkal pomohl svému týmu k další výhře v MLS. Philadelphia je přesto stále mimo postupové příčky do play off.
Bořek Dočkal.
Bořek Dočkal. | Foto: Tomáš Liška

New York - Záložník Bořek Dočkal dal svůj druhý gól v zámořské fotbalové lize MLS, kterým přispěl k vítězství Philadelphie nad Realem Salt Lake 4:1. Jeho tým poprvé v sezoně vyhrál dva zápasy po sobě a v tabulce Východní konference je se 14 body z 11 utkání na sedmé příčce, první nepostupové.

Dočkal, který přišel do MLS v březnu na hostování z čínského Che-nan Ťien-jie, v sobotu zvýšil v 34. minutě vedení Philadelphie na 2:0. Při rychlém náběhu ukázal americkému reprezentantovi Alejandru Bedoyovi, kam mu má poslat míč, a pak přehodil vyběhnuvšího gólmana. V 74. minutě Dočkal ještě přihrál na snadný gól Brazilci Ilsinhovi, který zvýšil na 3:1.

Philadelphia si výrazně vylepšila gólový účet v sezoně, v předchozích deseti zápasech se trefila dohromady jen osmkrát.