reklama

Ďolíček uctí památku Přibyla. Zahrát si přijede také Koller

Vzpomínka na Lukáše Přibyla při zápase Sparta - Slovácko Vzpomínka na Lukáše Přibyla při zápase Sparta - Slovácko autor: CPA Erben
Zápas výběru osobností Real Top Praha s fanouškovským týmem Kotva Vršovice v neděli uctí památku fotbalového funkcionáře Lukáše Přibyla, který náhle zemřel letos v lednu.

Praha - Zápas výběru osobností Real Top Praha s fanouškovským týmem Kotva Vršovice v neděli uctí památku fotbalového funkcionáře Lukáše Přibyla, který náhle zemřel letos v lednu.

Exhibiční utkání s charitativním podtextem se uskuteční na stadionu Bohemians 1905 ve vršovickém Ďolíčku.

Přibyl byl oddaným příznivcem Bohemians, v klubu působil jako ředitel a naposledy vykonával funkci místopředsedy představenstva v pražské Spartě.

Duel bude pískat Damková

Na Memoriál Lukáše Přibyla, jak organizátoři nedělní akci nazvali, dorazí nejlepší střelec historie české fotbalové reprezentace Jan Koller, manažer národního týmu Vladimír Šmicer, fotbaloví trenéři Ivan Hašek, Vítězslav Lavička s Pavlem Hoftychem, herec Ivan Trojan nebo zpěvák Vojta Dyk.

Ti budou hájit barvy Realu Top Praha. Tým Kotva Praha, hrající nižší amatérskou soutěž, mají doplnit legendy vršovického klubu jako Karol Dobiaš či současný brankář druholigového týmu Radek Sňozík.

Duel začne v 16:00, hlavní rozhodčí bude Dagmar Damková, předsedkyně komise rozhodčích FAČR. V Ďolíčku už ve 14:00 začne společenský program spojený s autogramiádou.

Stane se z akce tradice?

Až skončí hlavní zápas, dojde i na dražbu dresů bývalého záložníka Bohemians 1905 a nynějšího hráče bundesligového Augsburgu Jana Morávka, Sňozíka a dresu s podpisy všech hráčů Realu Top Praha.

Výtěžek celé akce bude věnován Přibylově manželce Zoře a její dceři Beatě. Organizátoři chtějí z memoriálu udělat každoroční tradici.

reklama