reklama

Erich Brabec se nevrátí, Slavii se rozpadá cíl přivést lídra

Obránce Erich Brabec se do Slavie nevrátí. Obránce Erich Brabec se do Slavie nevrátí. autor: Jakub Šafránek
Pražská Slavia marně shání lídra defenzivy. Do týmu nepřijde ani Tomáš Zápotočný, ani někdejší kapitán Erich Brabec.

Praha - Pražské Slavii se pod rukama rozpadá cíl posílit tým o lídra defenzivních řad. Poté, co ztroskotala snaha o angažování sparťana Tomáše Zápotočného, musejí fanoušci sešívaných skousnout další nezdar na poli přestupů.

Do týmu se totiž jistě nevrátí někdejší kapitán Erich Brabec. Šestatřicetiletého stopera, který dovedl Slavii ke dvěma mistrovským titulům, nepustí jeho současný klub, slovenská Senica.

Do Senice nikdo ze slávistů nechtěl

"O Erichovi jsme vážně uvažovali, bohužel jeho současný mateřský klub Senica, která vede slovenskou ligu, za něj chtěla hráče Slavie ze základní sestavy a ti neměli zájem na Slovensko odejít," uvedl v online rozhovoru na oficiálních stránkách klubu generální ředitel Jaromír Šeterle.

"Finanční náhradu, kterou jsme Senici nabízeli, nechtěla přijmout, protože za Brabce v současné době nemá náhradu," dodal Šeterle.

Nadějně vypadá příchod Milana Černého

Naopak nadějně se vyvíjí příchod jiného navrátilce, ofenzivního záložníka Milana Černého. O něj má ale zájem také Dukla.

"Od svých kolegů mám informace, že by se chtěl do Slavie vrátit. Ale kam má blíž, to nemohu posoudit. Zájem máme, průběžně s ním mluvíme, chtěli bychom, aby se po ukončení svého angažmá v Turecku do Slavie vrátil," vysvětlil Šeterle.

reklama