reklama

Z bývalého Escobarova zabijáka se stal youtuber. "Pepek" poslal vzkaz i Suárezovi s Cavanim

Edinson Cavani Edinson Cavani autor: Reuters
Jhon Jairo Velasquez, který pracoval pro Pabla Escobara jako nájemný zabiják a na svědomí má údajně více než 300 lidských životů, poslal prostřednictvím svého youtubového kanálu vzkaz největším fotbalovým hvězdám Uruquaye.

Praha - Jhon Jairo Velasquez, přezdívaný "Pepek", byl zabijákem drogového krále Pabla Escobara. Během své kariéry údajně zabil více než 300 lidí a objednal si vraždu tisíců dalších.

Čtyřiapadesátiletý Kolumbijec si za své hrůzné činy z minulého století odseděl 22 let. Po propuštění z vězení se z něj stal youtuber, a jeho kanál sleduje více než 168 tisíc lidí.

Právě prostřednictvím Youtube poslal bývalý zabiják po zápase Argentiny s Uruquayí vzkaz pro největší hvězdy týmu Óscara Tabáreze.

"Ahoj, jmenuji se Jhon Jairo Velasquez Vasquez, přezdívaný Pepek a byl jsem osobní zabiják Pabla Emilia Escobara Gavirie," představil se v úvodu vzkazu Velasquez.

"Posílám silné pozdravy a komplimenty celému uruquayskému fotbalovému týmu a zvláště šampiónům Suárezovi a Cavanimu. Přijměte můj respekt a obdiv. Váš lid může být na vás pyšný, dodáváte sílu všem Uruquaycům," nešetřil z Medelínu slova chvály Pepek, který nakonec ještě nazval všechny fotbalisty Uruquaye velkými bojovníky.

reklama