reklama

Eto'o přestupuje do Antalyasporu. Bude hrát s Čelůstkou

Samuel Eto'o znovu mění dres a z janovské Sampdorie míří do Antalyasporu. Samuel Eto'o znovu mění dres a z janovské Sampdorie míří do Antalyasporu. autor: Reuters
Kamerunský útočník Samuel Eto'o znovu mění dres a z janovské Sampdorie míří do Antalyasporu. Nováček turecké ligy, který nedávno získal i českého obránce Ondřeje Čelůstku.

Antalya - Kamerunský útočník Samuel Eto'o znovu mění dres a z janovské Sampdorie míří do Antalyasporu. Nováček turecké ligy, který nedávno získal i českého obránce Ondřeje Čelůstku, se už s čtyřiatřicetiletým fotbalistou domluvil na podmínkách tříleté smlouvy a zbývá jen doladění přestupu mezi kluby.

Eto'o přišel do Sampdorie v lednu z Evertonu, ale jaro se mu příliš nepovedlo a připsal si jen dva góly v 18 zápasech italské ligy. Čtyřnásobný nejlepší fotbalista Afriky si má v Antalyasporu ročně vydělat 3,3 milionu eur (asi 90 milionů korun).

Bývalý kamerunský reprezentant už během bohaté kariéry působil v Realu Madrid, Mallorce, Barceloně, Interu Milán nebo ruské Machačkale.

reklama