15 let od památného Eura. Připomeňte si obrat s Nizozemskem i nešťastný gól od Řecka

mar mar
30. 6. 2019 8:05
Před 15 lety vrcholilo v Portugalsku fotbalové Euro. Český tým reprezentovaný silnou generací hráčů zde získal prozatím poslední medaili z velké fotbalové akce. Připomeňte si momenty a atmosféru památného Eura.
Karel Poborský se raduje z branky, kterou vstřelil Bělorusku v šesté minutě utkání kvalifikace na evropský šampionát v roce 2004 hraném 16. října v Teplicích - 2002. | Foto: ČTK

Očekávání jsou oprávněná. Česko zvládlo kvalifikační skupinu 3 na Euro suverénně. V osmi zápasech se skóre 23:5 sedmkrát zvítězilo a jen jednou remizovalo s nakonec druhým Nizozemskem.