reklama

VIDEO Lákadlo na Euro? Poláci mají sexy moderátorku

Sexy moderátorka polské stanice Polsat Karilina Szostaková
Producenti polské stanice Polsat se rozhodli ještě zvýšit zájem o dění kolem v pátek začínajícího fotbalového Eura.

Praha – Producenti polské stanice Polsat se rozhodli ještě zvýšit zájem o dění kolem v pátek začínajícího fotbalového Eura. Jakým způsobem? Do hlavní zpravodajské sportovní relace nasadili novou moderátorku – bývalou modelku z pánských časopisů Karolinu Szostakovou.

Feministky se jistě budou bouřit, fotbal ale i přesto zůstává především mužskou doménou. A toho se rozhodli využít producenti celostátní polské televize Polsat. Karolina Szostaková je od začátku tohoto týdne novou moderátorkou sportovního zpravodajství.

O tom, že se tento tah vyplatil, není třeba pochybovat. Zvláště, když bývalá modelka z pánských časopisů ví, jaké jsou její přednosti a jak je prodat. Přesto zůstává otázkou, zda diváci sledují její bujný dekolt nebo skutečně poslouchají, co jim moderátorka, která ale v televizi pracuje již patnáct let, říká.

Pravdou však zůstává, že na internetu se vnadná moderátorka stala hitem, během pár hodin si video s jejími zprávami prohlédlo jen na youtubu na půl milionů lidí. Že mnozí z nich nebyli polské národnosti a tudíž Szostakové nerozuměli ani slovo, si lze snadno domyslet...

reklama