reklama

Průšvih za prohrané semifinále? Kdepak. Löw bude trénovat německé fotbalisty až do roku 2018

Joachim Löw Joachim Löw autor: Reuters
Fotbalový trenér Joachim Löw zůstává u německého týmu navzdory prohranému semifinále na mistrovství Evropy. Německá asociace mu prodloužila smlouvu až do roku 2018.

Kolín nad Rýnem - Joachim Löw zůstává trenérem německých fotbalistů. Německá asociace se po vyřazení v semifinále mistrovství Evropy s Francií domluvila s dosavadním koučem na platnosti současné smlouvy do roku 2018. Löw tak povede tým i v kvalifikaci o mistrovství světa, kde je Německo ve skupině také s Českou republikou.

Griezmann nejlepším hráčem Eura. Ideální sestava je zvláštní, chybí Bale, Koscielny i Pogba Griezmann nejlepším hráčem Eura. Ideální sestava je zvláštní, chybí Bale, Koscielny i Pogba Čtěte zde

Šestapadesátiletý Löw vede německou reprezentaci už od roku 2006, předtím byl dva roky asistentem. Tým pod jeho vedením došel na velkých turnajích vždy minimálně do semifinále a v roce 2014 vyhrál světový šampionát.

V březnu 2015 Löw prodloužil smlouvu až do roku 2018, ale po nepřesvědčivých výkonech na letošním ME a vyřazení v semifinále po prohře 0:2 s Francií byla Löwova další budoucnost zpochybňována. O pět dní později ale německá asociace potvrdila pokračování spolupráce.

reklama