reklama

Zapomněli spoluhráči Ronalda na letišti? Prý španělský vtip

Na lisabonském letišti už Ronaldo v portugalském letišti nechyběl. Na lisabonském letišti už Ronaldo v portugalském letišti nechyběl. autor: Reuters
Dost na tom, že musel nejlepší evropský hráč současnosti Cristiano Ronaldo zkousnout na Euru semifinálovou porážku od Španělska...

Doněck - Dost na tom, že musel nejlepší evropský hráč současnosti Cristiano Ronaldo zkousnout na Euru semifinálovou porážku od Španělska, ještě si z něj nejspíše udělali v zemi úřadujících mistrů Evropy srandu.

Za vším hledejte... Housku

V odpoledních hodinách probleskla zpravodajskými agenturami zpráva, že hvězdného Cristiana Ronalda nechali jeho spoluhráči na letišti v ukrajinském Doněcku.

Důvod? Sedmadvacetiletý kapitán portugalské reprezentace dostal hlad a tak si odskočil pro něco na zub do kavárny.

Jenže, když se vrátil zpět do odbavovací haly se svou houskou v ruce, zjistil, že letadlo s výpravou směr Lisabon je už pryč.

Ronaldo prý v letadle obvykle sedává v přední části, tentokrát si ale pro let rezervoval neobvykle místo vzadu. Spoluhráči zřejmě věděli, že nemá sedět v obvyklém křesle, a kapitána proto nepostrádali.

Ronaldo: Není to fér, odletěli beze mne

"Letuška se mě zeptala, jestli nechci sedět vzadu. Přestože obvykle sedím v přední části letadla, souhlasil jsem. Pak jsem si šel koupit housku, a oni mezitím odletěli beze mě. Není to fér," řekla údajně hvězda Realu neméně překvapeným ukrajinským novinářům.

Jako první měl zaznamenat absenci svého klíčového hráče kouč Paulo Bento, ovšem pozdě, stroj již odstartoval. Útočník Realu Madrid tak musel v Doněcku strávit několik hodin navíc. "Ta houska byla chyba, neměl jsem si ji kupovat," vzal celou situaci nakonec po počátečním šoku s úsměvem i  sám Ronaldo.

Portugalci neletěli přímo do Lisabonu

Jenže o pár hodin později přilétla z Portugalska jiná zpráva. "Tuhle vtipnou zprávu rozšířil španělský server EFE a ta se rozšířila do celého světa," vysvětluje Augusto Correia z portugalského listu Journal de Noticias. "Zřejmě se na letišti pohybovali dva Ronaldové," zažertoval si.

Jenže pravdou také je, že Portugalci neletěli z Doněcku přímo do Lisabonu, ale nejdříve vyklidit hotel v Poznani a až poté zamířili do rodné země, kam dorazili až ve čtvrtek ve večerních hodinách.

Zda Ronaldo své spoluhráče "dohnal" v Polsku a vyhnul se tak uklízení hotelových pokojů nebo šlo skutečně o žert španělských médií tak stále není jasné.

reklama