reklama

Sport v nové podobě. K Euru chystáme speciál s glosami Mádla a Šídla. Zapojí se i Straka a Horváth

autor: Aktuálně.cz
Spustili jsme novou podobu sportovní sekce Aktuálně.cz. U příležitosti nadcházejícího fotbalového Eura navíc připravujeme obsahový speciál s důrazem na nové video pořady.

Vítáme vás na našem občerstveném a doufáme že i zase o něco lepším webu pro fanoušky sportu!

Co se změnilo? Proměna naší sportovní rubriky navazuje na redesign Aktuálně.cz z loňského podzimu. Nová domovská stránka sportovního zpravodajství klade důraz na online dění, a to především na mobilní verzi, kterou v případě sportu preferuje stále více z vás. Nový vzhled nabízí větší přehlednost a jednoduchost včetně navigace do jednotlivých podrubrik.

Luděk Mádl a Jindřich Šídlo Luděk Mádl a Jindřich Šídlo Foto: Tomáš Tesař, Aktuálně.cz

Sport na Aktuálně.cz nestaví pouze na výsledcích, naším cílem je poskytnout čtenářům vedle základního servisu přesah v podobě autorských článků, analýz, glos, výrazných obrazových materiálů a interaktivních prvků.

Vzhled Sportu na Aktuálně.cz se mění krátce před startem fotbalového Eura, během kterého se můžete těšit třeba na video glosy od renomovaných novinářů Luďka Mádla a Jindřicha Šídla.

Svůj originální video pořad budou mít také fotbaloví trenéři a někdejší reprezentanti František Straka a Pavel Horváth.

Sportovní novinky do e-mailu

  1. Přihlaste se k odběru sportovního newsletteru
  2. Každé ráno v 8:00 vám pošleme přehled důležitých zpráv
  3. Odhlásit se můžete kdykoliv

Chci být v obraze, chci se přihlásit >>

Přidanou hodnotu v podobě autorských komentářů nabídnou i online přenosy z jednotlivých utkání českého týmu. Nebudou chybět ankety, kvízy či interaktivní hry.

Doufáme, že se vám náš sport bude i nadále líbit a pokud budete mít připomínky, určitě nám dejte prostřednictvím formuláře níže vědět.

Jakub Šafránek, editor

reklama