Švédsko bez Ibrahimovice v přípravě proti Slovinsku ani neskórovalo

30. 5. 2016 21:36
Fotbalisté Švédska bez Zlatana Ibrahimovice uhráli v Malmö v přípravě na nadcházející mistrovství Evropy pouze bezbrankovou remízu se Slovinskem. Trenér Erik Hamrén nechal dva týdny před začátkem šampionátu čtyřiatřicetiletého kanonýra odpočívat kvůli problémům s lýtkovým svalem.
Ibrahimovic švédským fotbalistům chyběl
Ibrahimovic švédským fotbalistům chyběl | Foto: Reuters

Malmö (Švédsko) - Fotbalisté Švédska bez Zlatana Ibrahimovice uhráli v Malmö v přípravě na nadcházející mistrovství Evropypouze bezbrankovou remízu se Slovinskem. Trenér Erik Hamrén nechal dva týdny před začátkem šampionátu čtyřiatřicetiletého kanonýra odpočívat kvůli problémům s lýtkovým svalem. Pořadatelská země šampionátu Francie porazila v Nantes gólem z 90. minuty Kamerun 3:2.

Trenér Švédů Erik Hamrén nechal dva týdny před začátkem turnaje čtyřiatřicetiletého kanonýra Ibrahimovice odpočívat kvůli problémům s lýtkovým svalem. Švédy čeká před startem Eura ještě 5. června přípravný duel s Walesem, do té doby by měl být hvězdný útočník opět v pořádku.

V Nantes padly tři branky už do poločasu. Na vedoucí gól Matuidiho Kamerunci rychle odpověděli, ale v 41. minutě poslal domácí tým znovu do vedení střelou z voleje Giroud.

Po změně stran Francouzi neproměnili několik slibných šancí a po vyrovnání Choupo-Motinga v 88. minutě se už zdálo, že o vítězství přijdou, ale Payetův přímý kop jim zachránil letošní stoprocentní bilanci. Francie vyhrála i třetí přípravný zápas, v březnu zvítězila nad Ruskem i Nizozemskem a pokaždé přitom rovněž dostala dva góly.