reklama

VIDEO Šípova sprcha. Národní tým hraje impotentní fotbal

Sport
Známý bavič a moderátor se pustil do vážné analýzy hry české reprezentace

Vratislav - Takovou sprchu český národní tým nezažil od slavné kritiky bývalého reprezentanta Radka Druláka. Avšak zatímco ex-fotbalista v září minulého roku použil k hodnocení české fotbalové reprezentace a trenéra Bílka i vulgárních slov, populární komik a moderátor Karel Šíp to zvládl s noblesou.

A jeho vystoupení ve studiu České televize po ostudném výprasku s Ruskem se bleskově stalo hitem internetu.

Karel Šíp: Takové facky dostaneme ještě dvě

"Jak bych to mohl prožívat? Byl jsem na stadionu, jednou jsem se postavil a zakřičel si a jinak jsem seděl a kroutil hlavou, protože naši potvrdili svoji nekvalitu, o které my, kteří sledujeme fotbal, samozřejmě víme. Ta kvalita je neléčená a nebylo možné čekat nic jiného, než to, jak to dopadlo," pustil se do ostré kritiky Šíp. A pranic mu nevadilo, že přímo vedle něj sedí asistent kouče Michala Bílka Jakub Dovalil.

V hodnocení tristního výkonu Čechů si nebral servítky. "Vzpomenete si na mě, že takové facky dostaneme ještě dvě. Systém, kterým se tým prezentuje, je bezpohlavní, impotentní fotbal, který se soustředí na to, jak dlouho udrží míč. To je nesmysl,"  pokračoval komik, jenž však své vystoupení myslel evidentně smrtelně vážně.

Dělejte si poznámky, pane Dovalile

V závěru svých komentářů ještě vyzval asistenta Dovalila, aby si na papírek udělal poznámky, jaké změny v sestavě udělat. "Oba stopery nechat sedět, udělat novou stoperskou dvojici Hübschman - Suchý, na pravou zálohu bych poslal Rajtorala, do útoku místo Baroše jednoho z dvojice Pekhart, Necid. A možná bych se místo Plašila, který působí celkově unaveně, nebál postavit mladého Daridu," uzavřel Karel Šíp.

 

reklama