reklama

"Covid si troufl mě vyzvat. Špatný nápad." Ibrahimovic kvůli nákaze nenastoupí za AC

Zlatan Ibrahimovic se objímá se spoluhráči z AC Milán po gólu, který dal v předchozím kole kvalifikace Evropské ligy do sítě Shamrocku Zlatan Ibrahimovic se objímá se spoluhráči z AC Milán po gólu, který dal v předchozím kole kvalifikace Evropské ligy do sítě Shamrocku autor: Reuters
Hvězdný útočník AC Milán Zlatan Ibrahimovic měl pozitivní test na koronavirus a nenastoupí v dnešním utkání třetího předkola fotbalové Evropské ligy proti norskému celku Bodö Glimt. Italský klub uvedl, že výsledky všech ostatních testů několik hodin před utkáním byly negativní.

Fotbalisté AC Milán se podrobili dalšímu testování poté, co měl ve středu pozitivní výsledek na covid-19 brazilský stoper Leo Duarte. Z nového kola testů vyšel jako pozitivní švédský veterán Ibrahimovic.

"Informovali jsme odpovídající zdravotní úřady a hráč se okamžitě uchýlil do domácí karantény. Výsledky všech ostatních výtěrů vyšly negativně," uvedl klub.

Osmatřicetiletý Ibrahimovic vstřelil v pondělí oba góly při vítězství AC Milán 2:0 nad Boloňou v úvodním kole Serie A. Nákazu přijal se svým typickým humorem. "Covid si troufl mě vyzvat. Špatný nápad," napsal na twitteru a dodal, že je bez příznaků.

Ibrahimovicův tweet:

Fotbalová republika, díl třetí: Návrat k fotbalu v Hýskově Sport |  06:56
reklama