reklama

Luiz konečně s Luizem. Skvělé tě vidět, příteli, napsal Brazilec "dvojčeti" ze Slavie

Fotbalisté David Luiz (vlevo) a Alex Král na společné fotografii po odvetném utkání čtvrtfinále Evropské ligy Chelsea - Slavia Praha Fotbalisté David Luiz (vlevo) a Alex Král na společné fotografii po odvetném utkání čtvrtfinále Evropské ligy Chelsea - Slavia Praha autor: Instagram
Netají se tím, že ho odmala obdivuje. Podobá se mu i vzhledem, především pak stejně bujným účesem. A fotbalistovi Slavie Alexi Královi se v tomto týdnu splnil jeden ze snů. Se svým vzorem, brazilským plejerem Chelsea Davidem Luizem, se potkal nejen na hřišti, ale po utkání spolu zapózovali ve vyměněných dresech i v kabině.

Stalo se tak po čtvrteční odvetě čtvrtfinále Evropské ligy, v němž sice Slavia podlehla soupeři 3:4 a v součtu s domácí porážkou 0:1 na pohárové scéně skončila, ovšem znovu svým výkonem zaujala odborníky. A platí to i o představení dvacetiletého Alexe Krále, jenž k zápasu na Stamford Bridge přidal ještě jeden nezapomenutelný zážitek.

Po utkání se sešel se svým vzorem Davidem Luizem, s o jedenáct let starším brazilským mistrem Anglie, Francie i Portugalska si vyměnil dres a vyfotili se v nich. Zatímco slávista ke snímku na svém instagramovém účtu nepřipsal žádná slova, vítěz Ligy mistrů z roku 2012 poslal Královi milý pozdrav.

"Bylo tak dobré tě vidět, příteli! Bůh tě vždy doprovázej a jsem si jistý, že budeš pokračovat v tom, abys byl skvělý. Pokračuj. Hodně štěstí," popřál Luiz.

reklama