reklama

"Že bych přes noc vyrostl?" Mourinha v Makedonii zaskočily nízké brány

Tak tohle se jen tak nevidí a už vůbec ne ve třetím předkole Evropské ligy. Trenér Tottenhamu José Mourinho u delegáta zápasu s makedonskou Škendijí úspěšně reklamoval špatné rozměry branek na stadionu ve Skopje. Po jejich výměně londýnský celek zvítězil 3:1 a příští týden se utká s Maccabi Haifa o postup do hlavní fáze soutěže.

"Před zápasem mi naši brankáři řekli, že branka je menší. Šel jsem to osobně prověřit a samozřejmě měli pravdu. Brankáři stráví v brance spoustu času, takže poznají, když mají špatné rozměry," řekl Mourinho.

Na Instagramu pak zveřejnil fotografii, na které se téměř dotýká břevna. "Myslel jsem, že jsem vyrostl, ale pak jsem si uvědomil, že břevno je o pět centimetrů níž," připojil k fotce komentář portugalský trenér, který měří 176 centimetrů.

Paradoxní je, že zápas se hrál na Národním stadionu ve Skopje, protože domácí stadion Škendije v Tetovu nesplňuje parametry UEFA.

Na dalším obrázku už je vidět, jaký rozdíl mezi vyměněnými bránami byl. Větší brána pak Londýňanům přinesla tři vstřelené góly a celkem klidnou postupovou výhru 3:1.

reklama