Fantastický závěr. Barca v něm obrala Sevillu o všechno

29. 9. 2012 23:52
Fotbalisté Barcelony ve fantastickém závěru porazili v deseti hrající Sevillu. Tři body ze soupeřova hřiště zachránili Fábregas a Villa v 89. a 92. minutě. Barca vyhrála 3:2.
Barcelona - Spartak Moskva, domácí slaví gól
Barcelona - Spartak Moskva, domácí slaví gól | Foto: Reuters

Barcelona - Messi a spol. podruhé v sezoně zachránili vítězství až v samotném závěru. Barcelona byla blízko první bodové ztrátě v sezoně, přesto má i po šestém kole plný počet bodů a suverénně vládne španělské lize.

Se Sevillou, která hrála od 72. minuty v deseti, přitom na začátku druhé půle prohrávala 0:2.

Snížení zařídil v 53. minutě Césc Fábregas a nastartoval velkolepý obrat. v 89. minutě se stejný hráč postaral druhým gólem o vyrovnání a vítězství Katalánců pečetil ve druhé minutě není David Villa.

Bilbao nezvládlo generálku na Spartu

Generálka na čtvrteční zápas Evropské ligy se Spartou Praha se nepovedla fotbalistům Athletiku Bilbao. V šestém kole španělské ligy prohráli v baskickém derby na hřišti San Sebastianu 0:2.

Bilbao proti San Sebastianu nezvládlo především druhý poločas. Domácí nejprve poslal do vedení po hodiny hry Francouz Griezmann.

Deset minut poté zahrál rukou v pokutovém území hostující obránce Amorebieta a po druhé žluté kartě musel předčasně ze hřiště. Penaltu proměnil krátce po svém příchodu z lavičky Mexičan Vela.

V neúplné tabulce šestnácté Bilbao, které čeká na výhru čtyři soutěžní zápasy, se představí na Letné proti Spartě ve čtvrtek od 19 hodin.