reklama

Fantiš se opil před tréninkem. Lituje toho a vrací se

autor: Dalibor Sosna
Baník Ostrava vzal talentovaného záložníka na milost.

Ostrava - Baník Ostrava vzal na milost záložníka Antonína Fantiše. Dvacetiletého fotbalistu, který pykal za hrubé porušení životosprávy, dnes vrátil do prvoligového kádru.

Příbramský odchovanec byl na dva týdny přeřazen do třetiligové rezervy poté, co po domácím ligovém utkání se Slavií hrubě porušil životosprávu. Vedle přeřazení do "béčka" mu klub udělil i nespecifikovanou pokutu.

Látal: Tonda plnil povinnosti, makal i s béčkem

"Tonda si během těch dvou týdnů poctivě plnil všechny povinnosti, makal podle individuálního plánu i s béčkem a věřím, že v tom bude nadále pokračovat. Je to hráč s velkým potenciálem, který se může ještě rozvíjet," řekl ČTK ostravský trenér Radek Látal.

Fantiš vynechal utkání v Českých Budějovicích a s Plzní, místo nich musel vzít zavděk zápasy v Břeclavi a s Kroměříží v Moravskoslezské fotbalové lize. Kroměříží dal člen širšího kádru národního týmu do 20 let v neděli gól.

Fantiš: Lituju toho a omlouvám se

"Lituju toho, že jsem teď nemohl dva zápasy nastoupit a pomoci celému kádru. Tímto se omlouvám všem fanouškům, spoluhráčům i vedení klubu," uvedl Fantiš na ostravském webu.

Klub jeho prohřešek nekonkretizoval. Podle neoficiálních informací přišel den po utkání se Slavií na dopolední trénink pozdě a v podnapilém stavu.

reklama