reklama

Fenin v přípravě přesvědčil Ščasného, odchází tedy Salami

Kontroverzní Martin Fenin zůstává v Teplicích. Kontroverzní Martin Fenin zůstává v Teplicích. autor: ČTK
Nigerijský útočník Eugéne Salami končí v Teplicích.

Praha - Nigerijský útočník Eugéne Salami končí v Teplicích. Pětadvacetiletý fotbalista se po příchodu Ulricha Kapolonga z Konga nevešel do pětičlenné kvóty pro cizince. V severočeském klubu bude naopak nadále působit bývalý reprezentant Martin Fenin.

"Jednáme s jeho agentem, aby mu našel jiné angažmá. Má nějaké kontakty do Řecka," řekl serveru idnes.cz k Salamiho odchodu ředitel teplického klubu František Hrdlička.

"Je to hodný kluk, ale jako útočník musí střílet góly a jako cizinec být lepší než naši hráči. Nesplnil očekávání," dodal.

Ščasný si přál, aby Fenin zůstal

V Teplicích z cizinců působí ještě Admir Ljevakovič, Aidin Mahmutovič (oba Bosna a Hercegovina), Chukwuma Chukwudi (Nigérie), Nivaldo (Kapverdy) a Francis Litsingi (Kongo).

Fenin přišel do Teplic na jaře, příliš se však neprosadil a vypadalo to, že odejde. "V přípravě ale pracoval tak dobře, že jsem se rozhodl si ho ponechat," řekl trenér Zdeněk Ščasný.

"Bylo to vyloženě moje přání, aby zůstal. Vím, že to má v Teplicích těžké, ale já ho chtěl a vedení mi vyšlo vstříc," přidal.

reklama