reklama

Fillo v Plzni opět nehraje, se Stratilem jdou do Příbrami

Martin Fillo se opět do kádru Plzně neprosadil Martin Fillo se opět do kádru Plzně neprosadil autor: Reuters
Fotbalový klub v Příbrami získal dvě posily. Na půlroční hostování z Viktorie Plzeň zamířili k Litavce útočník Lukáš Stratil a záložník Martin Fillo.

Příbram - Fotbalový klub v Příbrami získal dvě posily. Na půlroční hostování z Viktorie Plzeň zamířili k Litavce útočník Lukáš Stratil a záložník Martin Fillo. Západočeský klub o tom informoval v tiskové zprávě.

Dvacetiletý Stratil naváže na jarní část minulé sezony, kterou strávil na hostování v Příbrami, poté co jej z klubu od Litavky odkoupila Plzeň. Talentovaný útočník dal v předchozím ligovém ročníku pět gólů.

"Stratil se vrací do známého prostředí, kde si udělal fotbalové jméno. Věříme, že bude pravidelně nastupovat a dále sbírat cenné ligové zkušenosti. Počítáme s tím, že do zimní přípravy se zapojí ve Viktorii a popere se o stabilní místo v prvním týmu," uvedl generální manažer Plzně Adolf Šádek.

Osmadvacetiletý Fillo má na kontě 134 startů v první lize. V nabitém plzeňském kádru se ale v posledních letech neprosadil, minulou sezonu strávil na hostování v anglickém třetiligovém Brentfordu. "Fillo se v Příbrami připravuje již několik týdnů, v posledních dnech se dotáhly veškeré administrativní náležitosti," dodal Šádek.

reklama