Fořt vyfasoval červenou za řeči a Drážďany prohrály

6. 8. 2011 15:34
Zápas s Fürthem nedohrál ani druhý Čech Filip Trojan

Berlín - Čeští fotbalisté Drážďan Filip Trojan a Pavel Fořt nedohráli dnešní utkání 3. kola druhé německé bundesligy ve Fürthu.

Záložník Trojan musel střídat kvůli zranění, útočník Fořt byl vyloučen. Dynamo prohrálo 0:1 a s jedním bodem ze tří zápasů je v tabulce na patnáctém místě.

Posila z bundesligové Mohuče Trojan opustil s poraněným levým stehnem trávník už po necelé půlhodině, poté co ho fauloval domácí Thomas Kleine. Pro Fořta, který přišel před sezonou z Bielefeldu, skončil zápas v 70. minutě po červené kartě za urážku rozhodčího.

S Fořtovým vyloučením nesouhlasil drážďanský trenér Ralf Loose, jehož navíc sedm minut nato vykázal rozhodčí na tribunu. "Červená karta se dává za nějaký přestupek a ne za normální chování na hřišti," uvedl kouč týmu, jehož svěřenci minulý týden překvapivě vyřadili z Německého poháru vicemistra Leverkusen.

Drážďany tak dohrávaly v devíti, neboť vyloučen byl už brzy po přestávce také kapitán Cristian Fiel.