FOTO Vrbovo loučení s Plzní bylo pořádný nervák

Utkání s CSKA bylo posledním zápasem kouče Pavla Vrby, kterému fanoušci připravili i velkou podobiznu. A po zápase byl opravdu důvod k radosti.
... spolu s nadživotními podobiznami jeho svěřenců. Text u nich jasně naznačuje, proč fanoušky Plzně hra jejich týmu tak baví.
A ještě jednou nadživotní trenér Vrba v plné kráse. Po poločase to bylo ovšem nerozhodně 0:0.
Michal Ďuriš (12) a Vjačeslav Karavajev sváděli souboj u levé postranní čáry poměrně často...
Plzeňský záložník se ale příliš neprosazoval...
Eduard Erben
11. 12. 2013 0:56

Plzeň - Prohlédněte si fotografie z úterního zápasu Ligy mistrů, v němž fotbalisté Viktorie Plzeň dokázali zdolat CSKA Moskva gólem v 90. minutě.