reklama

Fotbalista Milan Baroš se stal otcem. Má syna

Milan Baroš Milan Baroš autor: Aktuálně.cz, Tomáš Adamec
Milan Baroš by měl posílit reprezentaci už dnes

Istanbul/Kunice - Milan Baroš se stal v noci na středu otcem. Manželka Tereza mu v istanbulské nemocnici porodila syna. 

Informoval o tom hráčův agent Pavel Paska.

Baroš včera překvapivě nedorazil k reprezentaci. Vedení národního týmu poté uvedlo, že zůstal v Istanbulu. Po pondělní dohrávce turecké ligy totiž odvezl manželku do porodnice.

Vedení národního týmu nyní dělá vše pro to, aby Baroš dorazil už dnes večer za svými spoluhráči do Štiřína u Prahy, kde se národní tým chystá na klíčovou sobotní bitvu světové kvalifikace na Slovensku.

Čtěte dále: Češi jsou bez Baroše. Místo tréninku je v porodnici

Baroš se s těhotnou přítelkyní oženil na konci července.

Zpráva o tom, že je sedmadvacetiletý kanonýr novopečeným otcem, se mezi ostatními reprezentanty začala šířit dnes dopoledne.

Když hráči před polednem končili v Kunicích trénink, už o radostné novince věděli, třebaže informaci ještě neměli přímo potvrzenou od samotného Baroše.

"Každopádně je to skvělá zpráva, jsme šťastní i za něj, že to tak dopadlo. Snad u nás bude co nejdřív, určitě pro něj něco nachystáme. Barymu to pomůže, i v sobotu na Slovensku bude určitě nažhavený," řekl novinářům obránce David Rozehnal.

Podívejte se: ´Věřící´ Češi trénovali ve vesničce u Prahy na Slováky Podívejte se: ´Věřící´ Češi trénovali ve vesničce u Prahy na Slováky Prohlédněte zde

reklama