Fotbalisté Augsburgu otočili duel se Stuttgartem, Koubek nenastoupil

31. 10. 2021 17:55

Fotbalisté Augsburgu porazili v 10. kole německé ligy Stuttgart 4:1 a ukončili sérii čtyř zápasů bez vítězství. Český brankář Tomáš Koubek zůstal v dresu vítězného celku na lavičce náhradníků. Tým trenéra Markuse Weinzierla setrvává s devíti body o skóre na sestupujícím 16. místě, Stuttgart prohrál v lize po čtyřech utkáních a je v neúplné tabulce třináctý.

Augsburg neměl před svými fanoušky dobrý vstup do utkání a prohrával už po sedmi minutách, kdy se prosadil Fuhrich. Domácímu celku však pomohli k obratu jeho obránci. Po půl hodině hry nejprve vyrovnal Oxford a v 52. minutě otočil duel jeho stoperský kolega Gouweleeuw. Druhou výhru Augsburgu v sezoně pak pojistili ještě ofenzivní hráči Niederlechner a Finnbogason.