Fotbalisté Bayernu jen remizovali s Wolfsburgem a dál ztrácí na Dortmund

22. 9. 2017 22:45
Fotbalisté Bayernu Mnichov pouze remizovali v předehrávce 6. kola bundesligy s Wolfsburgem 2:2 a promarnili před víkendovým programem šanci jít do čela tabulky. Obhájci titulu ve druhém poločase ztratili dvoubrankové vedení a pouze se bodově dotáhli na vedoucí Dortmund.
Smutní hráči Bayernu
Smutní hráči Bayernu | Foto: Reuters

Mnichov - Favorit zápasu dominoval a do náskoku šel v poslední čtvrthodině prvního poločasu zásluhou penalty Roberta Lewandowského, který skóroval posedmé v ročníku a upevnil si pozici nejlepšího střelce soutěže, a tečované střely Arjena Robbena.

Situaci domácím ale zkomplikoval brankář Sven Ulreich. Náhradník za zraněného Manuela Neuera trestuhodně chyboval při přímém kopu Maximiliana Arnolda z velké dálky. A hosté před 75.000 diváky vyválčili bod díky hlavičce náhradníka Daniela Didaviho, který byl za hrdinu deset minut po příchodu na hřiště.

Bayern se přes velkou převahu a řadu dobrých gólových příležitostí víckrát neprosadil a příliš dobře se nenaladil na středeční šlágr Ligy mistrů na hřišti Paris St. Germain. Wolfsburg i ve druhém utkání pod vedením nového trenéra Martina Schmidta remizoval, po bodu z domácího utkání s předposledními Brémami ale tentokrát slaví cennější zisk.