reklama

Fotbalisté Kazaně místo oslav titulu prosí o výplaty

Fotbalisté Kazaně slaví senzační vítězsví na hřišti Barcelony Fotbalisté Kazaně slaví senzační vítězsví na hřišti Barcelony autor: Sport
Obhájci ruského titulu nedostali výplaty už tři měsíce

Praha - Měli by slavit obhajobu ruského titulu, do zpěvu jim však není. Fotbalisté Kazaně, kteří druhého titulu v řadě dosáhli v sobotu, už tři měsíce nedostali výplatu. Potvrdil to sám trenér Kurban Berdyjev.

"Každý říká, že Rubin je bohatý klub, ale nejsou tady žádné peníze," stěžoval si kouč v rozhovoru pro ruský list Sport Express. Přiznal to i ekonomický ředitel Benjamin Fugin, podle kterého může za tíživou finanční situaci nedostatek sponzorů.

Přitom Kazaň vedle dvojnásobného titulu v lize v posledních dnech ohromila celou Evropu, když sebrala v Lize mistrů pět bodů obhájcům triumfu z FC Barcelona. Navíc senzačně triumfovala na dlouho nedobytém stánku Barcelony na Nou Campu.

Čtěte také: Necid dal dva góly, i díky tomu Kazaň obhájila titul

Kazaň navíc v úterý čeká klíčový zápas o postup ze skupiny proti Dynamu Kyjev. Pokud by ruští mistři na domácím hřišti ukrajinský tým porazili, výrazně by se přiblížili senzačnímu postupu do osmifinále přes jednoho z dvojice favoritů Barcelona - Inter Milán.

reklama