Fotbalisté Poznaně uštědřili Spartě ve Španělsku debakl

Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
1. 2. 2012 17:50
Lech Poznaň - Sparta Praha 3:0 (0:0)

Montecastillo - Fotbalisté pražské Sparty utrpěli v prvním zápase na soustředění ve španělském Montecastillu debakl 0:3 od Lechu Poznaň, tedy soupeře, kterého v minulé sezoně vyřadili ve 3. předkole Ligy mistrů.

Přestože Sparta držela v poločase bezbrankovou remízu, Poznaň ji poslala do kolen dvěma góly v rozmezí tří minut těsně před vypršením hodiny hry. Po gólech Toneva a Rudněvsem, který proměnil penaltu, skóre završil v 79. minutě Arboleda.

Spartu na soustředění čekají ještě další tři zápasy - v pátek FC Vadúz, v neděli Bellinzona a v úterý Dynamo Moskva.