Fotbalistky Slavie prohrály v Lize mistryň i podruhé, Wolfsburgu podlehly 0:2

26. 10. 2022 23:02

Fotbalistky pražské Slavie prohrály i druhé utkání ve skupině Ligy mistryň a znovu nevstřelily gól. Po porážce v Římě 0:1 s AS dnes podlehly v Edenu dvojnásobným vítězkám soutěže Wolfsburgu 0:2. V příštím kole se slávistky utkají s rakouským St. Pöltenem, který je rovněž po úvodních dvou duelech bez bodu.

Wolfsburg šel do vedení už v 11. minutě, když Brandová z bezprostřední blízkosti zužitkovala přihrávku od Huthové. Vítězství semifinalistek minulé sezony Ligy mistryň pojistila v 76. minutě zakončením v pádu Pajorová. Asistovala jí opět Huthová.

Liga mistryň vloni doznala změn a od minulé sezony se přestala hrát pouze vyřazovacím systémem. Před rokem český klub v základní fázi chyběl. Do jarního čtvrtfinále postoupí první dva celky z každé skupiny.