reklama

Fotbalová jednadvacítka dala v přípravě tři góly Kypru

"Výsledkově to bylo lepší než herně," uvedl kouč Dovalil. "Výsledkově to bylo lepší než herně," uvedl kouč Dovalil. autor: CPA Eduard Erben
O branky výběru trenéra Jakuba Dovalila se postarali v prvním poločase Krmenčík a po přestávce Zmrhal se Stratilem.

Paralimni - Čeští fotbalisté do jednadvaceti let porazili v přípravném utkání na Kypru domácí výběr 3:0. O branky výběru trenéra Jakuba Dovalila se postarali v prvním poločase Krmenčík a po přestávce Zmrhal se Stratilem.

"Výsledkově to bylo lepší než herně," řekl Dovalil. "Podle očekávání to bylo hodně tvrdé utkání, řekl bych takové tradiční s Kyprem. Padlo dost žlutých karet a proběhly i nějaké strkanice," přidal kouč, jehož tým příští týden zakončí rok zápasem s céčkem Anglie.

Na Kypru se český tým ujal vedení v 17. minutě, kdy se po pěkné akci s Frýdkem prosadil Krmenčík. V 75. minutě skóroval Zmrhal a v nastavení se trefil Stratil. "Jsem rád, že brankář Koubek udržel čisté konto, a mám radost i ze tří gólů. Samozřejmě, že kdybychom je dali Španělsku, tak je to něco jiného, ale výhra na Kypru už dávno není povinnost," dodal Dovalil.

Přípravné utkání fotbalistů do 21 let v Paralimni:

Kypr - ČR 0:3 (0:1)

Branky: 17. Krmenčík, 75. Zmrhal, 90.+1 Stratil.

Sestava ČR: Koubek - Kadeřábek, Brabec, Kalas, Matěj Hanousek - Jánoš, Skalák (83. Mareš), Houska (74. Kubista), Frýdek (65. Zmrhal) - Fantiš (65. Stratil), Krmenčík. Trenér: Dovalil.

reklama